Sale No: 73
Lot No: 1277
Spain collection in 4 albums, mainly xx/x with better sets, 1928-1978. (Image)
Starting Bid € 100
Sold...EUR 290.00
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sold For 290
Sale No: 73
Lot No: 1278
Spanje 1945-2001 in 2 Davo albums. Collectie ongebruikt/postfris en va. 1960 zeer overwegend postfris (blokken v.a. 1960) na 1954 vrijwel compleet aanwezig.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 1279
Spanje 1850-2001 in 3 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1945 overwegend gebruikt met div. beter genoteerd aardig klassiek en oud wat burgeroorlog, lokaal etc. Tevens insteekboek doubletten.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 1280
Mainly used collection Spain period 1854-2010 in 3 Davo albums with cassette.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 1281
Nice collection Spain MNH 1960-1988 in stockbook.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 1282
Spanje 1970-1991. Collectie ongebruikt en va. 1980 postfris vrijwel compleet in 2 klembanden.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 73
Lot No: 1283
Spanje 1978-1998 in Edifil ringband. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. tevens nog wat nieuwtjes na 200 op insteekbladen.