Back to EUROPE

Records 1 to 11 of 11

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps world - Albums and books - Belgium

Sale No: 73
Lot No: 1108

image Belgium 1966-2008 in stockbook. Collection imperforate stamps (all with number on reverse) with many topics. Also some older mint 'proofs'/reprints/trials. Approx. 500 stamps. (Image)

Starting Bid € 500

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No: 1109

België verzameling in 3 kabe albums, 1849 - 1991 met nog veel beter materiaal o.a. frankeerseries, blokken, xx/x

Starting Bid € 500

Sale No: 73
Lot No: 1110

image Op blok 21/22 na postfrisse, vrijwel complete collectie België 1944-1986 met veel beter materiaal in prima kwaliteit in 3 Lindner T albums. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 1111

Merendeels */** België waarin veel beter materiaal uit de jaren '20-'50, ongetand en frankeergeldig wb. €. Mooie partij met een flinke cataloguswaarde en in zeer overwegend prima kwaliteit.

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 1112

Goed gevulde gestempelde verzameling België 1849-1992 in een Davo album waarin veel beter jaren '30 en '50.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 1113

België w.o. frankeer o.a. Polyvalent, rolzegels, port, spoorweg, met reclame aanhangsel, xx/x.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 1114

Box with 8 stock books a used collection Belgium 1950 - 2009 with some blocks.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 1115

Verzameling België vanaf ca. 1900 en vanaf 1959 postfris in 4 insteekalbums en een map met postfrisse nieuwtjes in zakjes t/m medio 2001. Tevens zijn er wat Spoorwegzegels aanwezig.

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 1116

België in 3 stockboeken w.o. iets klassiek, periode begin - 1970 met iets doubletten, xx/x/o.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1117

Gestempelde verzameling België in 2 albums waarin veel Spoorwegzegels en iets Belgisch Congo.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1118

Belgium in 4 stockbooks with some back of the book, xx/x/o, airmail, 10%, Express, etc.

Starting Bid € 20