Sale No: 73
Lot No: 1108
Belgium 1966-2008 in stockbook. Collection imperforate stamps (all with number on reverse) with many topics. Also some older mint 'proofs'/reprints/trials. Approx. 500 stamps. (Image)
Starting Bid € 500
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No: 1109
België verzameling in 3 kabe albums, 1849 - 1991 met nog veel beter materiaal o.a. frankeerseries, blokken, xx/x
Starting Bid € 500
Sale No: 73
Lot No: 1110
Op blok 21/22 na postfrisse, vrijwel complete collectie België 1944-1986 met veel beter materiaal in prima kwaliteit in 3 Lindner T albums. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Starting Bid € 200
Sale No: 73
Lot No: 1111
Merendeels */** België waarin veel beter materiaal uit de jaren '20-'50, ongetand en frankeergeldig wb. €. Mooie partij met een flinke cataloguswaarde en in zeer overwegend prima kwaliteit.
Starting Bid € 200
Sale No: 73
Lot No: 1112
Goed gevulde gestempelde verzameling België 1849-1992 in een Davo album waarin veel beter jaren '30 en '50.
Sale No: 73
Lot No: 1114
Box with 8 stock books a used collection Belgium 1950 - 2009 with some blocks.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 1115
Verzameling België vanaf ca. 1900 en vanaf 1959 postfris in 4 insteekalbums en een map met postfrisse nieuwtjes in zakjes t/m medio 2001. Tevens zijn er wat Spoorwegzegels aanwezig.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No: 1116
België in 3 stockboeken w.o. iets klassiek, periode begin - 1970 met iets doubletten, xx/x/o.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1117
Gestempelde verzameling België in 2 albums waarin veel Spoorwegzegels en iets Belgisch Congo.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 1118
Belgium in 4 stockbooks with some back of the book, xx/x/o, airmail, 10%, Express, etc.