Back to EUROPE

Records 1 to 8 of 8

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Pla

Sale No: 73
Lot No: 43

image 149P - postfris met plaatfout 'Gebroken O van Postzegel', pr.ex., catw. € 150 (Image)

Starting Bid € 30

Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No: 44

image 171Af - gebruikt met ruime veland met plaatfout 'Weggevallen T van Cent', catw. € 400 (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 46

image 621b - postfrisse 20 cent violetgrijs in blok van 10 met velrand met variëteit 'Gevlekte druk' (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 47

image 836P1 - postfris met plaatfout 'Deel linkervoet en schaduwlijn ontbreekt', catw. € 140 (Image)

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 73
Lot No: 48

image R71 - postfrisse 2+2 cent groen en geel Kinderzegels 1925 in verticale strip van 5 met papierlas en plaatfout R71P (166P) 'vlek op het blad van de lelie', enkele tropische plekjes opgom, catw. € 250 (Image)

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 49

image R94-97 - postfrisse/ongebruikte serie Kinderzegels 1932 in verticale paren met plaatfout R97P (251P) 'Blauwe punt onder zegelbeeld schuin onder R van Voor' in postfrisse zegel, pr.ex., catw. € 195+ (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 50

image PB5 - postfrisse versneden combinatie uit PB5, zeer fraai, kreukjes, gombeschadiging (Image)

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 73
Lot No: 51

image PB27a - postfrisse combinatie van 4 zegels uit postzegelboekje met middenstuk ongetand (Image)

Starting Bid € 100