Back to EUROPE

Records 1 to 50 of 165

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo

Sale No: 73
Lot No: 200

image Mooie merendeels postfrisse verzameling Nederland (iets met nieuwe gom en gemengde kwaliteit) tussen 1864-1989 in 3 luxe Davo-albums met cassette met heel veel beter materiaal oa. Bontkraag 56-76** met cert. 80 en 101 nieuwe gom, Veth 149-165** met 2 certificaten, Veth 177-198** cert. 346-349** cert. 534-537**cert. en Brandkast** 1-7 cert. etc. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 2500

Sold...EUR 6,000.00

Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST
Sold For 6000

Sale No: 73
Lot No: 201

image Op een enkel gestempeld zegel na complete ongebruikte en na 1956 postfrisse verzameling Nederland (deels in gemengde kwaliteit) 1852-1981 waarin dus alle betere nummers, Back of the Book en 1x nr.1 en 2x nr.2 op brief. Prachtige koop met een zeer hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 2000

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 73
Lot No: 202

image Grote partij Nederland 1852-2004*/(*)/**/gebruikt in 6 insteekalbums waarin heel veel beter materiaal en veel Back of the Book! Prachtpartij met een zéér hoge cataloguswaarde! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1750

Opening EUR 1,750.00
Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

Sale No: 73
Lot No: 203

Grote collectie plaatfouten NVPH en Mast (on)gebruikt, postfris tussen de nummers 2P en 3307PM waarin ook diverse Blokjes, Velletjes, Luchtpost en Dienst, in 9 Luxe Leuchtturm-albums LZS 4/32N (8 met cassette) Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde in prima kwaliteit!

Starting Bid € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 73
Lot No: 204

Zeer grote merendeels (on)gebruikte verzameling Plaatfouten NVPH, Mast en (nog) niet gecatalogiseerde fouten 1872-1975 in 2 insteekalbums.

Starting Bid € 1000

Sale No: 73
Lot No: 205

image Mooie merendeels ongebruikte (vanaf 1899 compleet) en vanaf 1961 postfrisse collectie Nederland tussen 1852-1999 in 4 luxe Davo-albums met cassette waarin oa. 1(x), 2x, 4(x), 6(x), 13-18(x), 56-76*, 77-80*, 84-86*, 90-101* (101 met cert.) 104-105*, 121-131*, 136-138*, 149-165*, 177-198*, 346-349*, 534-537* Legioenblokjes ** en Brandkast 1-7(x). Prachtkoop met een zeer hoge cataloguswaarde! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 2,100.00

Sold For 2100

Sale No: 73
Lot No: 206

image Prachtige op hoofdnummers complete verzameling Nederland (on)gebruikt en na 1963 postfris in prima kwaliteit in 4 luxe Davo-albums met cassette waarin dus alle betere nummers 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, 49, 77-80, 101 (helaas vals) 104-105, 121-131, 136-138*, diverse jaren '30*, 346-349*, Legioen blokjes **, combinaties, diverse Port en Dienst 1-8*. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 73
Lot No: 207

image Op een enkel zegel na overcomplete, merendeels (on)gebruikte verzameling Nederland 1852-1993 in zeer overwegend prima kwaliteit in een Importa-album waarin alle betere zegels inclusief diverse back of the book. Mooie koop! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 750

Sale No: 73
Lot No: 208

image Overcomplete verzameling Nederland in 4 Exellent albums, periode 1852-1990 w.o. telegram, roltanding, port, vele betere nummers o.a. 12 , 29, 48, 49, 101 miniem hoekvouwtje, 104/105, 131, enz. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 73
Lot No: 209

image Verzameling in 4 Davo-albums, periode 1852-1995 xx/x w.o. 1/6, 46, 47, 56/76, 78-79, 98-99, 130, 164-165, Veth, roltanding, port, in wisselende kwaliteit, zie foto. (Image)

Starting Bid € 500

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 73
Lot No: 210

image Goed gevulde verzameling Nederland */**/gebruikt tussen 1852-1998 in 3 Davo-albums mte cassette wb. veel beter materiaal oa. 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, diverse Bontkraag*, 84-86*, 132-133*. 134-136*, 144-162*, 163-165*, 169-198* veel jaren '20-'30*3, 46-349*534-537*/**. Mooie koop met een flinke cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sold...EUR 950.00

Sale No: 73
Lot No: 211

image Verzameling Nederland*/**/gebruikt 1852-1998 in 3 Davo-albums met cassette waarin oa. 1-3, 4-6, 7-12, 13-18, 19-29, 34-48, 49*, 61b-61c*, 99*, 136-138*, 163-165*, diverse jaren'20-'30*, 346-349*, 534-537 (nieuwe gom) en veel Back of the Book waarin oa. Luchtpost, Postbewijszegels 1-7, Port 68 (vouwtje in tussenstrook) Port27-28* en diverse Roltanding. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 73
Lot No: 212

image Complete gestempelde verzameling Nederland, in iets gemengde kwaliteit, 1852-2006 in 5 luxe Davo-albums met cassette waarin dus alle! betere hoofdnummers aanwezig zijn en tevens wat Back of the Book. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sold...EUR 950.00

Sale No: 73
Lot No: 213

image Mooie ongebruikte/postfrisse collectie Nederland tussen 1898-1966 met veel betere series en vanaf 1924 compleet wb. postfris en oa. ongebruikt de nrs. 56-76, 84-86, 90-99, 136-138, 149-162, 163-165, 177-198, 236-237, 346-349 en 518-537. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 450

Sold...EUR 950.00

Sale No: 73
Lot No: 214

Uitgebreide collectie Plaatfouten Nederland */**/gestempeld in 2 Lindner-albums tussen 1852-1976

Starting Bid € 450

Sale No: 73
Lot No: 215

Grote gestempelde engrosvoorraad Nederland 1852-1953 waarin veel klassiek materiaal in 2 insteekalbums.

Starting Bid € 450

Sale No: 73
Lot No: 216

image Mooie, op de nr. 101 na complete gestempelde collectie Nederland 1852-1990 in 2 Davo-albums met cassette waarin dus alle goede nrs. zitten! en tevens de Luchtpostzegels. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 450

Sold...EUR 950.00

Sale No: 73
Lot No: 217

image Verzameling Nederland in ietwat gemengde kwaliteit, in 3 luxe Davo-albums met cassette tussen 1852-1991 waarin ook beter Back of the Book en de Legioen blokjes postfris aanwezig zijn. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 450

Sale No: 73
Lot No: 218

image Merendeels ongebruikte/postfrisse verzameling Nederland tussen 1852-1989 waarin veel beter materiaal. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 400

Sale No: 73
Lot No: 219

Zeer goed gevulde merendeels gestempelde verzameling Nederland 1852-1976 in een Leuchtturm-album in ietwat gemengde kwaliteit waarin oa. de nrs. 1-46, 105, 90-101 en 121-131. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde.

Starting Bid € 300

Sale No: 73
Lot No: 220

Meest postfrisse verzameling Nederland (iets met nieuwe gom) tussen 1921-1984 in een Davo-album met cassette waarin oa. 81, 238-239, Roltanding 90-93, 248-251, 336 Gent, 347-349 en 534-537.

Starting Bid € 300

Sale No: 73
Lot No: 221

Verzameling Nederland*/**/gestempeld, deels dubbel verzameld, in gemengde kwaliteit 1852-1999 in 2 luxe Davo-albums met cassette waarin beter materiaal oa. 12, 44, 47, 49, 61c* (tropisch) jaren '30, 346-349*, 534-537* en diverse Back of the Book.

Starting Bid € 300

Sale No: 73
Lot No: 222

3 verzamelingen Nederland periode 1852-1956 xx/x/o w.o. port, dienst, roltanding , nummer 12, 29, 49, 60b, etc.iets Nederlands Indië

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 223

Meest postfrisse verzameling Nederland in 4 Lindner T albums met cassette waarin postfris materiaal van voor 1940 en 518-533.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 224

image Goed gevulde verzameling Nederland*/**/gestempeld 1852-2000 in 3 Davo-albums in ietwat gemengde kwaliteit waarin beter materiaal en back of the book. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 225

image Verzameling FDC's Nederland in het begin in wisselende kwaliteit in 7 albums en een klein albumpje E1 (fraai) en E1 met dagtekenstempel t/m ca. E 500 compleet, daarna spaarzaam gevuld tot E 652. Vanaf ca. E 38 zijn vrijwel alle FDC's onbeschreven. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 226

Netherlands 1942-2001. Dealer's stock blocks, mini sheet and sheetlets all MNH including Legioen 1942 (2x) and Amphilex 1967 (4x). Total amount approx. 2500 items.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 227

image Complete merendeels beschreven/getypte collectie FDC's 1-152 in een Davo-album met cassette Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 228

Mooie (bekroonde) postfrisse collectie automaatboekjes in 4 albums tussen de nrs. 1-44 waarin oa. boekjes met telblok, registerstrepen, gedecentreerd geperforeerd, snijlijntjes, gevlekte druk, ongeldig, banderollen etc.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 229

Flinke partij complete postfrisse vellen tussen nrs. 952-1951 in 6 ringbanden.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 230

Zeer uitgebreide verzameling postfrisse automaatboekjes tussen nr. 1-29 waarin goede boekjes 6 en 9 en veel boekjes met oa. telblokjes, registerstrepen, snijlijntjes, kaftvariëteiten etc. etc. Mooie koop in 2 Safe albums met cassette.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 231

Mooie verzameling FDC's Nederland compleet vanaf E 11 t/m E75, voornamelijk beschreven/getypt daarna op een paar na alle onbeschreven t/m E 762 in 8 zo goed als nieuwe Importa PS III albums.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 232

FDC's complete onbeschreven verzameling in 2 Davo-albums E592 - E816.

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 233

Op de top na goed gevulde verzameling Nederland*/**/gebruikt tussen 1852-2006 in 3 Davo-albums waarin oa. 1-3, 12, 44, ongebruikt en iets postfris jaren '30, 356a/d*, 356-373** en een flink deel frankeergeldig.

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 234

Verzameling Nederland*/**/gestempeld 1852-2001 in 2 Davo-albums waarin oa. 1-6, 12, 47, 49, 346-349 en 356-373 en diverse back of the book. Cataloguswaarde volgens inzender NVPH 2019 € 7.825, -

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 235

image Overcomplete (deels getinte) getypte verzameling FDC's Nederland E1 (met dagtekenstempel) t/m E 411 in 4 Davo-albums waarbij ook bijzondere uitgaven aanwezig zijn en diverse onbeschreven kinderblokjes op kleine enveloppen oa. E81a, 100a, 122a en 129a. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 236

Mooie postfrisse partij Nederland in 4 ringmappen, voornamelijk jaren '90 waarin alleen al meer dan 100 complete vellen zitten!

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 237

Verzameling FDC's Nederland compleet tussen E7-E679, vanaf E53 onbeschreven in 5 albums wb. KINDERBLOKJES op KLEINE FDC's.

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 238

Leuke verzameling Nederland*/**/gebruikt 1852-1992 in 2 dikke insteekalbums waarin betere zegels, aardige stempeltjes en Back of the Book wb. Internering 1-2*, Roltanding * en diverse Port.

Starting Bid € 200

Sale No: 73
Lot No: 239

Grote partij merendeels postfrisse vellen en veldelen uit de jaren '40-'70 in 5 vellenmappen.

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 240

Netherlands 1852-1970 in album. Collection mint/MNH/used with 1/41 used (mixed quality) 56/76*/(*) and from 1927 well filled and mostly mint.

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 241

Gestempelde verzameling Nederland in 2 insteekboeken 1852-2006 waarin 1-48.

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 242

Gedeeltelijk dubbele, zowel gestempeld als */** verzamelde collectie Nederland in 5 Safe albums met cassette tussen 1852-2000.

Starting Bid € 130

Sale No: 73
Lot No: 243

Nostalgie in postzegels'. 68 velletjes persoonlijke postzegels (0, 44), in speciaal album.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 244

Collectie Rembrandt en zijn Leerlingen in zegels en in zilver in een speciaal album.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 245

Grote partij Plaatfouten*/**/gebruikt van Wilgenburg en Mast wb. ook FDC's, Postzegelboekjes, Amphilex 1967 velletjes op grootformaat enveloppe en iets OR. Mooie koop met een zéér hoge cataloguswaarde.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 246

Goed gevulde postfrisse verzameling Nederland 1972-2007 in 4 Davo-albums met cassette.

Starting Bid € 110

Sale No: 73
Lot No: 247

Leuke, meest postfrisse partij Nederland in vellen en veldelen, merendeels voor 1947 in een ringband waarbij ook Luchtpost en Dienst.

Starting Bid € 110

Sale No: 73
Lot No: 248

Verzameling Nederland*/**/gestempeld tussen 1867-2006 in 4 luxe Davo-albums met cassette. Vanaf 1972 zo goed als compleet t/m 2006.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 250

Leuke partij Nederland in een insteekalbum waarin (on)gebruikt materiaal van voor 1940 oa. nrs. 1-12, 29, 40*, 45* en diverse kind-en zomerseries*

Starting Bid € 100