Back to EUROPE

Records 1 to 50 of 74

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps - In boxes - Netherlands

Sale No: 73
Lot No: 1500

Partij Nederland en iets Indonesië in gevarieerde kwaliteit in 5 albums wb. een verzameling FDC's tussen E 33- E 345 waarin in de beginnummers onbeschreven, een verzameling Nederland (on)gebruikt tussen 1852-1945, een verkoopboek met plastic kaartjes met beter materiaal en een grote voorraad vanaf 1852 in een winkelverkoopboek met een zeer hoge cataloguswaarde!.

Starting Bid € 400

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No: 1502

Handelsvoorraad FDC's Nederland 82 t/m E 695 (2014) meest 3x aanwezig, onbeschreven in plastic hoesjes met prijzen.

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 1503

Leuk kaveltje klassiek gestempeld Nederland in 6 insteekboekjes waarin oa. betere puntstempels en diverse Back of the Book.

Starting Bid € 110

Sale No: 73
Lot No: 1504

Flinke partij vellen en veldelen Nederland in 9 insteekalbums, wb. met tropische plekjes, uit de guldenperiode waarin 952-958 in complete vellen en ook iets beter postfris jaren '20-'50.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 1505

Box Netherland 1964-1996 in 2 albums, stock MNH 80ties/nineties in 2 stochbooks and 2 albums FDC's 1960-1996. Also some various Netherlands and former colonies.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 1506

Plaatfouten Nederland in 3 insteekboeken waarbij de 467p postfris en diverse FDC's in 2 FDC albumpjes.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 1507

Postfrisse partij veldelen Nederland waarin uit 169-176 en 379-391.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 1508

Grote partij postfrisse automaatboekjes, gesorteerd in zakjes tussen nr. 1-51 wb. betere boekjes oa. 9d, 9d telblok en 9f in een volle FDC doos.

Starting Bid € 70

Sale No: 73
Lot No: 1509

Doos met diverse Nederland ( wb. frankeergeldig) Oostenrijk en postfris Zwitserland.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No: 1510

Merendeels postfrisse partij Nederland uit de jaren '60'-2000 in 16 insteekalbums wb. frankeergeldig.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No: 1511

Partij onbeschreven FDC's Nederland, circa 700 stuks, meest 2x en veelal uit de € periode tot 2012.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No: 1512

Zeer groot aantal series, blokjes en postzegelboekjes uit de guldenperiode in doosjes, zakjes en albums.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No: 1513

Box Netherlands with collection 1852-1988 in album (from 1950 mint/MNH) and doublets/new modern MNH upto 2001 in 6 stockbooks, FDC's in 2 albums and some booklets in tin.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1514

Postwaardestukken w.o. foto-briefkaarten, veelal ongebruikt met doubletten.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1515

Schoenendoos met een zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissie BONTKRAAG wb. ook met opdruk. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1516

Schoenendoos VOL met een zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissie VETH met en zonder watermerk. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1517

Zeer groot aantal gestempelde zegels van de emissies Cijfer 1876-1894, Hangend Haar 1891-1894, Cijfer 1899-1913, Vliegende Duif met en zonder watermerk enz. in 5 plastic bakjes. Leuke uitzoekkoop!

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1518

Complete verzameling EDB's Importa 1-332 in 5 albums en een verzameling FDC's Zwitserland tussen 1959-2001 in 3 albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1519

Leuke verzameling enveloppen Koningshuis, Mooi Nederland en onbeschreven FDC's E179 t/m E599 totaal in 6 albums.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1520

Leuk doosje diversen wb. oa. Telebrieven, Rolzegels in doosjes, 12x V 1571-1572B tanding 14 : 13 1/2 en 2 complete Pakketzegelboekjes 10x t/m 1kilo.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1521

Verzameling (on)beschreven FDC's tussen E 6-187 (aan de bovenzijde opengesneden) in 4 albumpjes.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No: 1522

Doos met 2x een verzameling PTT-mapjes nrs. 1-99 in 4 Importa albums en een flinke partij postfrisse guldenzegels in veldeeltjes. Tevens iets € frankeergeldig.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1523

Doosje met oa. diverse jaarsets, frankeergeldige Kerstzegels in originele verpakking, Sterrenboekje PRA met 1 velletje, Rembrandt set met 5 € munt etc.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1524

Doos met meest postfrisse PTT-mapjes en jaarsets uit de guldenperiode maar ook een verzameling Nederland vanaf 1852 in 2 Davo albums en 2 stockboeken diversen.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1525

2 Sets van 12 postfrisse Provincievellen.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1526

Partij postfrisse jaarpakketten, 6x 1982 t/m 2000.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1527

Doos diversen waarin oa. frankeergeldig Nederland, 2 albums history of World War II en postfris Japan.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1528

Doosje FDC's Nederland en buitenland wb. van Nederland oa. Kindervelletjes E100a, E109a zonder velrand, E133 met dubbele koe etc. etc.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1529

Doos met voornamelijk Nederland in stockboeken waarbij jaren '50 postfris en tevens wat buitenland in stockboeken. Aardige koop.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1530

Partij met 8 verzamelingen Nederland */**/gestempeld, tot zeer modern, wb. in Davo albums.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1531

Partij Nederland*/**/gebruikt in 20 insteekboeken.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1532

Partij blokjes, blokjes van 4 en veldeeltjes Nederland en Wereld*/**/gestempeld in 7 albums en gestempelde vellen Albanië. In totaal 1.780 stuks.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No: 1533

Doosje met iets onafgeweekt en een flinke postfrisse partij guldenzegels uit de jaren '70-'90 in enveloppen.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1534

Spaarzaam gevulde gestempelde verzameling Nederland in 4 Davo albums en een Importa album tussen 1869-2017.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1535

Doosje met voornamelijk frankeergeldig Nederland en iets modern postfis OR. Tevens 2 lege insteekalbums en een leeg Davo album Duitsland.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1536

Doos Nederland met 10 stockboeken waarin van oud tot nieuw, 3 FDC albumpjes waarin jaren '50 Suriname en een blik met diversen.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1537

Partij FDC's Nederland met doubletten, meest 3x in 4 albums en los in een doos tussen de nrs. E116 en E525.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1538

Nederland w.o. jaarsets poststukken, postzegel boekjes, stockboek en 3 mappen diversen o.a. Zuid Amerika. xx/x/o.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1539

Doos met verzamelingen FDC's, automaatboekjes, wb. boekje 6B, en zegels in 5 albums.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1540

Doos met een partij FDC's ca. 600 stuks waaronder uit de € periode. Tevens diversen wb. Kinderbedankkaarten.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1541

Platte doos met oa. ongebruikte oude postwaardestukken, obligaties, fiscaalzegels en stempeltje waarbij kleinrond en enkele betere puntstempels.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1542

Diverse Nederland in albums en insteekboeken.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1543

Doos diverse Nederland en iets buitenland in insteek(albums)

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 73
Lot No: 1544

Doos met FDC's in luxe Davo(albums) tussen E 154 en E 671 met enkele doubletten en tevens diverse bijzondere enveloppen wb. Autopostkantoor.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1545

Partij stempeltjes in 4 dikke insteekboeken en een insteekboek met postcodezegels 1151-1152 op datum verzameld.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 73
Lot No: 1546

Box covers/postcards, mainly (older) Netherlands ans some various countries.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1547

Doos diverse Nederland en Wereld in insteekalbums en een verzameling Nederlands Koningshuis op bijzondere enveloppen.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 73
Lot No: 1548

Box with used DDR in 4 albums, MNH Belgium, Netherland etc.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1549

Doos met voornamelijk restanten Nederland in albums en stockboeken , enkele lege insteekboekjes en diverse buitenland.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1550

Box 'Postzegelmapjes' between 49-220b (approx 170) and 13 yearcollections 1987-1999.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00